Witamy w Lanfam

Firma Lanfam istnieje już od kilkunastu lat. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze w zakresie prowadzenia zarówno stołówek zakładowych, wydawek czy obsłudze vendingowej. W swej historii obsługiwała zarówno średnie przedsiębiorstwa jak i tych największych i najsłynniejszych, jak choćby Volkswagen, Amazon, Hochland czy KIMBALL ELECTRONICS.

Usługi oferowane przez Lanfam od zawsze charakteryzowały się najwyższa jakością produktu, serwisu czy usług komplementarnych, a kwestie bezpieczeństwa zawsze stanowiły absolutny priorytet.

Dzięki świadomemu i konsekwentnemu zastosowaniu innowacji, Lanfam jest w stanie oferować unikalne rozwiązania, będące nie tylko odpowiedzią na zapotrzebowanie współczesnego biznesu, ale także kreujące nowoczesną biznesową rzeczywistość.

Co nas wyróżnia:

  • WYSOKA JAKOŚĆ WYTWARZANYCH POSIŁKÓW
  • DOSKONAŁA ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE
  • INNOWACYJNOŚĆ PRZY TRADYCYJNYM PODEJŚCIU DO KUCHNI
  • GOTOWOŚĆ 24 GODZINY NA DOBĘ, 365 DNI W ROKU

Nasza firma Lanfam od kilkunastu lat zajmuje się kompleksową obsługą  zakładów pracy w zakresie prowadzenia stołówek zakładowych, obsługi vendingowej, dostarczaniem napojów oraz szeroko rozumianego cateringu.

SERWUJEMY WYSOKIEJ JAKOŚCI POSIŁKI PRZY BARDZO DOBREJ ORGANIZACJI PRACY. DOSTOSOWUJEMY MODEL BIZNESOWY DO POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW, JESTEŚMY W NASZYM DZIAŁANIU SOLIDNI I BARDZO ELASTYCZNI, CO WYRÓŻNIA NASZĄ FIRMĘ NA RYNKU OBSŁUGI ZAKŁADÓW PRACY I POZWALA NAWIĄZAĆ DŁUGOTRWAŁĄ WSPÓŁPRACĘ.

Innowacyjny, elastyczny i kompleksowy system szeroko rozumianej obsługi żywieniowej firm
ikona_jedzenieF

Jedzenie

Codziennie świeże, smaczne posiłki, bez konserwantów. Produkcja najwyższej jakości dań wytwarzanych przez znakomitych, doświadczonych kucharzy.

Pakowanie

Produkty są konfekcjonowane w jednorazowe, hermetyczne pojemniki na najwyższej klasy liniach, dbających o bezpieczeństwo znajdującego się tam jedzenia.

Logistyka i serwis

Codziennie dostarczamy świeże posiłki w bezpiecznych warunkach (Cook-chill Technology), dbając o ciągłość utrzymania najwyższej jakości.

Automaty

Nasze nowoczesne urządzenia serwujące posiłki, których jesteśmy twórcami, gwarantują najwyższą jakość przechowywanego produktu i elastyczność jego serwowania.