Our workers

Doświadczony i wyselekcjonowany zespół dba o najwyższą jakość wszystkich naszych usług, od prowadzenia restauracji pracowniczej, obsługi cateringowej, oferty śniadaniowej i lunchowej, po obsługę imprez okolicznościowych oraz vendingu.

Nasi pracownicy – naszym sukcesem.

Największą wartością naszej firmy są nasi Pracownicy. Tworzymy warunki do codziennego pogłębiania swojej wiedzy, co skutkuje bardzo dobrym przygotowaniem do codziennej  pracy.

Menedżer Restauracji

Menedżer Restauracji odpowiada za zarządzanie restauracją, dba o najwyższą jakość produktów i obsługę Klienta oraz wizerunek restauracji. Nadzoruje pracę zespołu i dba o właściwe relacje z Klientem.

Szef Kuchni

Szefa Kuchni planuje i układa menu dbając o różnorodność i wysoką jakość dań. Organizuje pracę swojego zespołu i kontroluje przestrzeganie bezpieczeństwa żywności oraz dba o najwyższe standardy obsługi Klienta.

Kucharze, Obsługa restauracji

W LANFAM zachęcamy naszych Pracowników do kształtowania swojej przyszłości i rozwoju razem z firmą. Dbamy o naszych Pracowników tak samo, jak dbamy o naszych Klientów.

Naszym celem jest umożliwienie każdemu pracownikowi ciągłego poszerzania umiejętności i kształtowania rozwoju razem z firmą.

Jesteśmy zaangażowani w rozwój naszych pracowników. Stawiamy na awans wewnętrzny. Umożliwiamy każdemu Pracownikowi ciągłe poszerzanie kwalifikacji i zakresu odpowiedzialności.

Uniquely innovative, flexible, integrated system to cater for an extensive range of food service needs of businesses.
ikona_jedzenieF

The Food

Fresh, delicious meals every day; no preservatives added. Superior quality dishes produced by great, experienced chefs.

Packing

The products are packed in non-reusable hermetic sealed containers on superior lines, with due consideration of food safety aspects.

Logistics and Servicing

We deliver fresh meals on a daily basis, in safe conditions (Cook-chill Technology), ensuring superior quality maintained at all times.

The Dispensers

Our proprietary advanced food service machines guarantee the superior quality of stored products and flexible serving options.